znajdź projektanta

Account Manager

Dodano: 2015-03-10 | Wrocław | FLOV

Lubisz wyzwania i masz doświadczenie w pracy z Klientami?

Potrafisz zaskakiwać innowacyjnymi pomysłami, a nowe technologie nie kryją przed Tobą tajemnic powinieneś dołączyć do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami Agencji
  • planowanie i koordynacja wszystkich prac związanych z prowadzonymi projektami
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych i umów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji biznesowych
  • komunikatywność, dynamizm, kreatywność
  • zdolność negocjacji i finalizacji umów
  • wiedza z zakresu nowych mediów, brandingu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • otwartość na kreatywność i możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • przyjazną, nie-korporacyjną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

Aplikację należy przesyłać na adres rekrutacja@theflov.com . Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji przez FLOV Agencja Kreatywna (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).