znajdź projektanta

E -Commerce Graphic Designer

Dodano: 2017-08-29 | Warszawa | GWD Concept

GWD Concept jest właścicielem marki Displate, platformy e-commerce zrzeszającej artystów z całego świata. To miejsce stworzone z myślą o twórcach i wielbicielach sztuki, w którym artyści mają szansę pokazać swoje najlepsze prace, a nasi klienci w łatwy sposób znaleźć wzory idealne dla siebie. Projekty drukujemy w wysokiej rozdzielczości na metalu, a następnie wysyłamy do naszych odbiorców na całym świecie.

Każdy sprzedany plakat to prowizja dla twórcy, uśmiech na twarzy klienta oraz 10 posadzonych drzew (zielonym do góry), zgodnie z naszą misją działania na rzecz odnowy środowiska i odbudowy równowagi ekologicznej.

Displate zrzesza obecnie ponad 3000 artystów i gromadzi 70,000 oryginalnych prac, a nasze plakaty wiszą już w ponad 100,000 domów w 50 krajach na całym świecie.

Jeżeli jesteś osobą poszukującą ciągłego rozwoju, masz poczucie humoru i uwielbiasz pracę w środowisku pełnym wyzwań, koniecznie zgłoś się do nas! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Graphic Designer (Warszawa Centrum)

Zadania:
• projektowanie materiałów reklamowych na potrzeby działań marketingowych online, w tym kampanie performance, social media oraz content marketingu,
• wsparcie działu graficznego przy codziennych projektach, • tworzenie projektów do druku (ulotki, plakaty, wizytówki itp.),
• znajomość i ciągłe śledzenie trendów w designie, marketingu i kulturze.

Wymagania:
• minimum rok doświadczenia w projektowaniu materiałów marketingowych on-line,
• ciekawe portfolio (aplikacje przesłane bez portfolio nie będą brane pod uwagę),
• znajomość zagadnień projektowych ze szczególnym naciskiem na internet,
• dobra znajomość pakietu Adobe,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• podstawowa znajomość w przygotowywaniu materiałów do druku,
• wysokie poczucie estetyki, kreatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,
• chęć poszerzania wiedzy o trendach w projektowani,
• znajomość najnowszych trendów graficznych w branży e-commerce będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• udział we flagowym projekcie w jednym z najszybciej rozwijającym się startup-ów w Europie,
• atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła,
• biuro w centrum Warszawy,
• umowa o pracę,
• pakiet medyczny Medicover,
• świeże owoce, biblioteka firmowa.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć podeślij link do swojego portfolio oraz CV na adres: agata.kaczmarek@displate.com.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GWD Concept Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 107 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest GWD Concept Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 107. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne