znajdź projektanta

Grafik kreatywny

Dodano: 2015-07-20 | Warszawa | Fastcut

OPIS STANOWISKA:

Realizacja kreatywnych projektów w ramach prowadzonych przez Agencję projektów w zakresie BTL i/lub Interactive w zależności od tego w czym czujesz się lepiej. Cenimy nieszablonowe podejście do projektów :)
Praca w Warszawie (Mokotów).

WYMAGANIA

  • Kreatywne portfolio mówiące samo za siebie :)
  • Biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • Mile widziana znajomość InDesign
  • Mile widziana znajomość zagadnień DTP (w przypadku doświadczenia BTL)
  • Kreatywność, twórcze i nieszablonowe podejście do projektów
  • Dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy i terminowość

OFERUJEMY

  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w siedzibie firmy w Warszawie
  • Realizację ambitnych projektów dla marek z różnych branż
  • Współpracę z młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną