znajdź projektanta

Project Manager

Dodano: 2017-02-20 | Warszawa | Super Super

W związku z rozwojem studia i nowymi wyzwaniami czekającymi nas w nachodzącym 2016 roku, powiększamy zespół o kolejny filar i poszukujemy do stałej, pełnowymiarowej współpracy Project Managera.

Oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów brandingowych lub digitalowych
  • umiejętności definiowania zakresu projektu
  • umiejętności szacowania czasu realizacji zadań
  • umiejętności planowania harmonogramów projektu
  • umiejętności koordynowania zadań
  • umiejętności zarządzania budżetem i ryzykiem projektu
  • umiejętności tworzenia, rozwijania i wdrażania nowych metodologii, projektowania modyfikacji w ramach stosowanych narzędzi
  • umiejętności nadzoru nad jakością oraz terminowością realizowanych projektów
  • umiejętności zapewniania efektywnej komunikacji w zespole kreacji
  • umiejętności budowania dobrych relacji i motywowania zespołu
  • umiejętności budowania długofalowych relacji z aktualnymi klientami i proponowania nowych usług oraz nawiązywania kontaktów z nowymi odbiorcami
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Główne obowiązki

  • zarządzanie realizacją brandingów, stron www i aplikacji mobilnych
  • utrzymanie i rozwój relacji z klientem
  • analiza potrzeb klienta oraz tworzenie ofert
  • koordynacja pracy zespołu projektowego
  • tworzenie dokumentów projektowych - kosztorysów i harmonogramów
  • kontrola i raportowanie przebiegu realizowanych projektów
  • reprezentowanie firmy podczas spotkań z klientem i postępowań przetargowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio na adres mailowy hello@supersuper.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.