znajdź projektanta

Projektant graficzny

Dodano: 2016-02-11 | Łodź | branża odzieżowa

Wiodący w swojej branży producent odzieży w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko
Projektant Graficzny.

Miejsce pracy – Łódź

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie plików graficznych do druku sublimacyjnego i sitodruku,
  • Projektowanie nowych grafik na odzież,
  • Projektowanie dodatków: metki, przywieszki, termotransfery,
  • Komentowanie i potwierdzanie prób (kolor, jakość),
  • Bezpośrednia współpraca z drukarniami,
  • Sprawdzanie jakości druku w bieżących produkcjach,
  • Monitorowanie rynku odzieżowego pod kątem nowych trendów w grafice (technologie, kierunki, etc.).

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży odzieżowej,
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi programów graficznych,
  • Znajomości technologii druku na tekstyliach (sitodruk, sublimacja),
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, precyzji i dbałości o szczegóły,
  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz komunikacyjnych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Kreatywności i poczucia estetyki,
  • Praktyczne doświadczenie przy pracy w drukarni mile widziane,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Kartę Multi Sport,
  • Prywatną opiekę medyczną.

CV i portfolio prosimy przesyłać na adres: office@stgu.pl
 W CV prosimy o umieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)."