znajdź projektanta

Senior Graphic Web UI /UX Designer

Dodano: 2016-09-13 | Bielsko-Biała | MotionVFX

Graphic / Web Designer / UI / UX Designer - Bielsko-Biała
Firma: MotionVFX
Strona Firmowa: www.MotionVFX.com

Informacja o polu działania firmy: Światowy lider w produkcji szablonów (templates) oraz wtyczek (plugins) dla Apple Motion i Final Cut Pro X.
Forma zatrudnienia: pełny etat

Obowiązki:
Dbanie o wizerunek firmy od strony web'owej:
- projektowanie graficzne strony/podstron MotionVFX.com,
- projektowanie interface'ów programów graficznych,
- projektowanie reklam i newsletterów.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość Photoshopa,
- umiejętność projektowania stron responsywnych, interface'ów,
- znajomość aktualnych trendów web designu,
- zmysł artystyczny,
- kreatywność,