znajdź projektanta

Stażysta Graphic Designer

Dodano: 2015-08-10 | Kraków | Funktional

Czas trwania stażu: 3 miesiące

Kogo szukamy

  • osoby ze zmysłem estetycznym
  • znającej podstawy pakietu Adobe (dobrze Illustrator i Photoshop )
  • nie bojącej się wyzwań z chęcią do rozwoju
  • umiejącą pracować w zespole, ale także potrafiącą być samodzielną
  • potrafiącą dobrze organizować czas swojej pracy

Opis stanowiska

  • tworzenie materiałów promocyjnych/ reklamowych na potrzeby naszego stałego klienta jak np. ulotka, plakat, banery (znana marka kosmetyczna)
  • praca w zespole

Oferujemy

  • praca dla znanej marki kosmetycznej
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem doświadczonych grafików
  • dostęp do biblioteczki literatury marketingowej i rozwojowej
  • wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji wyślij CV i portfolio na adres praca@funktional.pl w temacie wpisując nr ref. GDT/8/2015.

Szukamy także:
Senior Graphic Designer
Art Director