znajdź projektanta

Warsaw downtown mom – projekt logo

Warsaw downtown mom to lifestylowy blog prowadzony przez młodą warszawską mamę kilkuletniej, przesłodkiej dziewczynki. Autorka na swoim blogu porusza istotne kwestie, które nurtują zapewne większość mam, dzieli się swoimi spostrzeżeniami, zachwytami, ale także obawami. 
Naszej Klientce zależało na tym, aby logo które Jej zaproponujemy od razu utożsamiało ją z miastem, w którym się wychowała i które kocha, a przy okazji, żeby było nowoczesne i niepospolite. Oczywiście pierwszym symbolem, który kojarzy się nam ze stolicą jest warszawska syrenka i okazało się, że był to pomysł trafiony w punkt. Charakterystyczne pociągnięcia pędzla, różowy kolor, który kojarzy się z dziecięcym światem i do tego nowoczesna typografia spowodowały, że nasza propozycja od razu spotkała się z uznaniem naszej Klientki.  

Naszą pracą pomagamy Klientom ujawnić potencjał, który drzemie w ich markach. Biorąc pod uwagę różne potrzeby Klientów współtworzymy pozycjonowanie marek, a następnie przekładamy je na język wizualny, tworząc ich pożądany wizerunek wśród odbiorców.^ Wróć na górę