znajdź projektanta

Gomad

identyfikacja wizualna, logotyp, web design
GOMAD to firma specjalizująca się w produkcji maszyn do drewna zarówno dla polskich jak i zagranicznych odbiorców. Jej początki sięgają 1952 roku, więc jej ogromne doświadczenie jest najważniejszym atutem marki. 
Na zlecenie firmy Dobocom podjęliśmy się zaprojektowania dla firmy GOMAD nowej identyfikacji wizualnej, logotypu, akcydensów firmowych i responsywnej strony internetowej.
Przenalizowaliśmy historie znaku, to jak ewoluował i zmieniał się na przestrzeni lat. Inspiracji dla kształtu logotypu szukaliśmy w tym co jest najbliższe marce – w drewnie, w precyzji i w szacunku do materiału.


Jesteśmy studiem kreatywnym nieustannie szukającym balansu między aspektami rynkowymi a kulturą wizualną. W naszej pracowni projektowej łączymy pomysłowość z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej, nieszablonowe myślenie z użytecznością. Cenimy minimalizm. Prosty, ale pełen znaczeń przekaz. Wierzymy, że podstawą skutecznych rozwiązań jest rozmowa i wzajemne dzielenie się spostrzeżeniami, pomysłami. Zajmujemy się szeroko pojętą grafiką użytkową, ale specjalizujemy się w projektach identyfikacji wizualnej dla firm, marek, miejsc, wydarzeń, kampanii informacyjnych i reklamowych. Kochamy to co robimy, więc nie boimy się szukać nowych, lepszych rozwiązań.


Kontakt

www.dobosz.studio

+48 695418005

hello@dobosz.studio


^ Wróć na górę