znajdź projektanta

MECHANIZM. Polska 1989-2019

Książka ta jest ważnym, fotograficznym dokumentem ewolucji polskiego społeczeństwa w ostatnich 30 latach. Fotografie Mariusza Foreckiego pokazują wydarzenia, które dotknęły w konsekwencji każdego z nas i w większości nie trafiły na pierwsze strony gazet.
Opowieść fotograficzna zaczyna się w roku 1988 od zdjęć, a w zasadzie małych wglądówek, przedstawiających brytyjską premier Margaret Thatcher kupującą jabłka w hali Mirowskiej w Warszawie...
Fotografie układają się w opowieść, która rozpocznie się tuż przed ostatnim zjazdem PZPR, aby po 120 fotografiach dotrzeć do roku 2019.Jesteśmy studiem kreatywnym nieustannie szukającym balansu między aspektami rynkowymi a kulturą wizualną. W naszej pracowni projektowej łączymy pomysłowość z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej, nieszablonowe myślenie z użytecznością. Cenimy minimalizm. Prosty, ale pełen znaczeń przekaz. Wierzymy, że podstawą skutecznych rozwiązań jest rozmowa i wzajemne dzielenie się spostrzeżeniami, pomysłami. Zajmujemy się szeroko pojętą grafiką użytkową, ale specjalizujemy się w projektach identyfikacji wizualnej dla firm, marek, miejsc, wydarzeń, kampanii informacyjnych i reklamowych. Kochamy to co robimy, więc nie boimy się szukać nowych, lepszych rozwiązań.


Kontakt

www.dobosz.studio

+48 695418005

hello@dobosz.studio


^ Wróć na górę