znajdź projektanta

Doceń ryby z Polski

W najnowszej kampanii telewizyjnej dla „Wolin z rybą na talerzu” skupiamy się na konkretnych gatunkach polskich ryb i zapraszamy do ich odkrywania, smakowania i docenienia. Ten projekt nie jest skupiony na sprzedaży, ale na kształtowaniu świadomości o rybach, które dawniej królowały na polskich stołach.

Stworzyliśmy wyróżniającą się animację, która oddaje ducha całej akcji. Zaprojektowaliśmy plastyczne ilustracje, które przyciągają wzrok i zapadają w pamięć, a dynamiczne i płynne przejścia między scenami tworzą wrażenie zanurzenia się wodzie. Całość utrzymana jest w kolorystyce i formach, które są zgodne z identyfikacją wizualną tegorocznej akcji. W rezultacie nasza produkcja nie tylko wywołuje emocje i zaciekawienie, ale również zapada w pamięć i zaprasza widza do zanurzenia się w podwodny świat polskich ryb.

Zapraszamy do oglądania i…doceńmy razem ryby z Polski!

Twórcy:

Agencja: For Event
Klient: Wolińskie Stowarzyszenie Rybaków
Koncepcja i scenariusz: Anna Zdanowicz
Lektor: Jerzy Zelnik
Ilustracja: Karol Dynysiuk
Animacja: Karol Dynysiuk, Przemysław Białasz
Udźwiękowienie: Sonic Alchemy
Elo, jesteśmy studiem kreatywnym. Tworzymy animacje, które podrasują Twoją markę. Chcemy, by nasze animacje były odzwierciedleniem charakteru i wartości każdej marki, którą reprezentujemy. By były niepowtarzalne i wyróżniały się na tle innych. Chcemy żyć w pięknym świecie, pełnym różnorodności i kreatywności. Wierzymy, że nasze produkcje pomogą w osiągnięciu tego celu. Poprzez nasze animacje, chcemy pomagać markom uwydatnić swoją unikalność i pokazać światu swoje prawdziwe ja. Tworzymy coś, co jest nie tylko estetyczne, ale też pełne emocji.^ Wróć na górę