znajdź projektanta

Inne Beczki

Pełna prezentacja identyfikacji na stronie Redkroft

Wstęp
W 2014 pomogliśmy dwóm maniakom piwa obrandować ich hurtownię. Nikt wtedy nie spodziewał się, że po półtora roku będziemy współtworzyć jeden z najbardziej rozpoznawalnych browarów new-wave w kraju.

Cały projekt rozpoczął się od czegoś zupełnie innego niż jest teraz, a mianowicie od hurtowni. Dopiero po czasie pojawił się pomysł uwarzenia pierwszego piwa. Pojawiła się potrzeba etykiety. Klient zakochał się w marce i idei za nią stojącej. Piwa zaczęły się sprzedawać fenomenalnie. Nowe rodzaje i smaki zaczęły pojawiać się regularnie i wkrótce to, co niegdyś było tylko hurtownią szybko przerodziło się w browar kontaktowy. Po niedługim czasie marka odniosła największy polski sukces crowdfundingowy zbierając 400.000 PLN w 11 dni. Wkrótce po tym marka przyciągnęła nowego inwestora, dzięki któremu Inne Beczki są dziś w posiadaniu własnego browaru produkującego 5 milionów litrów piwa rocznie.

Redkroft to studio brandingowe specjalizujące się w projektach o najwyższym stopniu trudności. Tworzymy efektywne marki dla liderów branż i tych, którzy do tego miana aspirują.^ Wróć na górę