znajdź projektanta

Swiąteczny skarp

W odpowiedzi na konkurs wrocławskiej Drukarni Reprint, powstał projekt świątecznego (s)karpia. Mimo dużej konkurencji udało nam się zająć pierwsze miejsce i co za tym idzie - wydruk naszego plakatu trafił z życzeniami świątecznymi do najlepszych studiów graficznych w Polsce! :)

Powstała ilustracja jest prosta, bardzo geometryczna, abstrakcyjna i minimalistyczna. Nawiązuje do konsumpcji świątecznej, czyli do uroczystej kolacji jak i poprzedzających ją zakupów i ogólnego zamieszania, które doświadczamy podczas przygotowań. Kolację symbolizuje koło nawiązujące do talerza i w połowie zjedzony karp, a do konsumpcji zakupowej minimalistyczny i lekko surowy wygląd plakatu. Dzięki podłożu jakim jest lustrzany papier, linearna ilustracja karpia będzie połyskiwać podczas oglądania plakatu. Będzie to bezpośrednie nawiązanie do łusek karpia i jego połyskującego korpusu.

Wydruk na papierze lustrzanym typu mirror, sitodruk biały i czerwony oraz lakier UV - perłowy.

Druk i zdjęcia realizacji: Drukarnia Reprint

Nie wszystko złoto co się świeci. Specjalizujemy się w projektowaniu znaków, identyfikacji wizualnych, stron internetowych i grafice użytkowej. Najważniejsza jest dla nas funkcjonalność i estetyka na europejskim poziomie.^ Wróć na górę