znajdź projektanta

RnR

W naszej codziennej pracy fascynują nas nie tylko same rozwiązania wizualne, ale również wyzwania brandingowe, z którymi mierzymy się wspólnie z naszymi klientami. I jednym z nich była praca nad rebrandigiem marki RnR, czyli internetowego sklepu muzycznego.

Nazwa marki to oczywiście skrót od słów rock’n’roll. I paradoksalnie, wspomniany styl muzyczny tak bardzo kojarzący się z wolnością i buntem, stał się dla naszego klienta więzieniem. Właściciel brandu, fan minimalistycznych, skandynawskich klimatów wizualnych, chciał aby znak stał się responsywny, otwarty dla fanów innych brzmień i reprezentował bogatą ofertę sklepu. W naszej pracy zdecydowaliśmy się na zaproponowanie palety rozwiązań: od delikatnych zmian, po odważne, nowe podejście. Finalnie, klient zdecydował się na wybór najbardziej skrajnej propozycji.

Zakres prac:
branding
identyfikacja wizualna
druk/grafika edytorska
motion

Zobacz pełne caste study na naszej stronie: https://workshop91.com/pl/case-study/rnr-nie-tylko-rocknroll,33

Jesteśmy interdyscyplinarnym, butikowym studiem projektowym specjalizującym się w brandingu i identyfikacji wizualnej dla firm i instytucji kultury. Od 2012 roku doskonalimy balansowanie pomiędzy formą i funkcją, estetyką i doświadczeniem użytkownika, wielkimi pomysłami i najdrobniejszymi szczegółami, naszą wiedzą i oczekiwaniami klienta. I nigdy nie zadowalamy się tym, co średnie. Zamiast tego dążymy do tego, aby projekt wyróżniał się, wyrażał to, kim są nasi klienci i przemawiał do serc ich odbiorców.^ Wróć na górę