znajdź projektanta

Event Designer

Dodano: 2021-03-15 | Piastów | MULTIDEKOR Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa Kapitałowa Multidekor to silny europejski gracz na rynku iluminacji i dekoracji świątecznych. Firma kreuje trendy, wyznacza kierunki i konkuruje ze światową czołówką. Świetlny design z Piastowa podbija nie tylko europejskie stolice: Warszawę, Berlin, Londyn, Moskwę czy Bukareszt, ale także bardziej odległe lokalizacje, takie jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Japonię czy Australię.

Miejsce pracy: Piastów Praca stacjonarna. Numer referencyjny: ED/3/2021

Zakres obowiązków:

  • tworzenie wizualizacji projektowej
  • przygotowywanie dokumentacji projektowo – technicznej
  • tworzenie konceptów wizualnych i kreatywnych w obszarze przestrzennych projektów
  • szukanie nowych pomysłów i rozwiązań w zakresie realizacji naszych projektów
  • praca w zespole kreatywnym przy współpracy z działami marketingu, projektowymi i graficznymi

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenia w dziedzinach: scenografia,  wzornictwo przemysłowe , architekt krajobrazu, projektowanie wnętrz
  • Znajomość branży eventowej
  • Biegła znajomość pakietu Adobe, mile widziana znajomość programu 3D Rhino
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole z dużą wyobraźnią i ze zdolnością do twórczego samodzielnego myślenia,  z pasją i zmysłem artystycznym, nieszablonowym przestrzennym myśleniem
  • Chęć rozwoju, otwartość na nowe rozwiązania
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu aranżacji ogrodów, parków, i innych terenów zielonych, wliczając miejsca publiczne, oraz place zabaw dla dzieci, i inne drobne obiekty użyteczności publicznej

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawe, inspirujące projekty,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Przyjazne, inspirujące i niekorporacyjne środowisko pracy
  • Komfortowe warunki pracy bez dress code.

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Monika Bałdak, m.baldak@multidekor.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)