znajdź projektanta

Grafik DTP

Grafik DTP

Wymagania:
- dobra znajomość zasad DTP i przygotowalni poligraficznej
- bardzo dobra znajomość programów Adobe: InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat
- sprawne poruszanie się w środowisku Microsoft Windows oraz w pakiecie MS Office
- dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- wysokie poczucie estetyki
- umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość HTML, PHP, SQL
- znajomość administracji siecią komputerową
- umiejętność wykonywania zdjęć produktów

Zadania:
• opracowywanie projektów etykiet i opakowań reklamowych
• skład i przygotowywanie materiałów dla drukarni
• współpraca z podwykonawcami i koordynowanie produkcji poligraficznych

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• możliwość rozwoju zawodowego
• zdobycie nowej wiedzy i cennego doświadczenia
• pracę w kreatywnym zespole i miłej atmosferze

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.