znajdź projektanta

Grafik Kreatywny

Dodano: 2016-08-31 | Kraków | Mohito

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej.
Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.
W 2016 wprowadziliśmy na rynek nowy brand w kategorii premium - Tallinder.

Dzięki sieci ponad 1600 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.
W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 20 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Grafik Kreatywny w Dziale Marketingu marki Mohito

Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kreacja i budowanie wizerunku marki Mohito,
  • Udział w tworzeniu koncepcji komunikacji i projektów kreatywnych dla marki,
  • Realizacja projektów graficznych zgodnie z kalendarzem marketingowym,
  • Odpowiedzialność za projekty ATL, BTL, realizacje: outdoor, witryna, materiały POS,
  • Dbałość o jakość realizowanych projektów, współpraca i kontakt z drukarniami,
  • Dbałość o spójność stylistyczną projektów,
  • Aktywne uczestniczenie w sesjach zdjęciowych,
  • DTP przygotowanych materiałów,
  • Współpraca, komunikacja z Działem Produktu i VM,
  • Bieżące przeglądy aktywności konkurencji pod kątem innowacyjnych rozwiązań kreatywnych: ATL, materiały BTL, witryny, strony WWW.

WYMAGANIA:

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe,
  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych - Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator, Corel Draw,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia,
  • Duża otwartość na tworzenie i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań,
  • Znajomość najnowszych trendów designu, wzornictwa,
  • Proaktywność i nastawienie na wymianę wiedzy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zorientowanie na pracę zespołową,
  • Doświadczenie w pracy w agencji kreatywnej oraz zainteresowanie modą będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole i w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, ciągłego zdobywania wiedzy,
  • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych salonów),
  • Możliwość obcowania z modą.