znajdź projektanta

GRAFIK KREATYWNY

Dodano: 2020-08-04 | Warszawa | Design Partners

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, dla których praca to pasja i rzemiosło w jednym. Pracujemy w małym, zgranym zespole łącząc indywidualne kompetencje

poszczególnych osób. Cenimy sobie nieszablonowe rozwiązania i swobodne podejście do projektów poparte zdrowym profesjonalizmem.

Do naszego studio szukamy obecnie doświadczonego, wszechstronnego i samodzielnego grafika/graficzki. Pełnego optymizmu i zapału do działania.

Twoje zadania:

● projektowanie materiałów wizerunkowych. Zarówno do druku jak i do sieci

● tworzenie layoutów stron internetowych

● tworzenie Key Visuali, logotypów i brand booków

● przygotowywanie materiałów do druku z dbałością o ich jakość i zgodność ze specyfikacją

● projekty z obszaru wydawnictw wraz ze składem (okładki, skład kreatywny i tradycyjny)

Poszukiwane kompetencje:

● znajomość pakietu Adobe CC (w szczególności InDesign, Photoshop, Illustrator)

● przynajmniej dwuletnie doświadczenie pracy stacjonarnej w podobnej branży (agencje reklamowe, studia kreatywne)

● znajomość zasad typografii

● samodzielność, szybkość pracy, dbałość o szczegóły - nie jesteśmy zasadniczy. Po prostu lubimy jak projekty idą sprawnie

● własna inicjatywa – na kierunek rozwoju naszego studio mamy wpływ wszyscy, więc nowe pomysły mile widziane

Mile widziane:

● UX na potrzeby stron www

● podstawy animacji na potrzeby social mediów

● podstawy html

Co oferujemy:

● pracę w godzinach „biurowych” od poniedziałku do piątku, 9-17 (nie pracujemy po godzinach, oraz nie przewidujemy pracy zdalnej, oczywiście o ile nie będzie wyższej konieczności jej wprowadzenia)

● zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło, B2B lub umowy o pracę

● szkolenia i warsztaty

● 5 000 - 6 000 PLN brutto miesięcznie

… tyle jeśli chodzi o twarde fakty. Dodatkowe plusy to:

● swoboda realizacji własnych pomysłów

● dobra lokalizacja biura w centrum miasta z łatwym dojazdem (pl. Politechniki)

● przyjemne wnętrze w odrestaurowanej kamienicy

● fajny zespół, dobra kawa i luźna atmosfera

Jesteś zainteresowany/a ofertą?

Prześlij nam swoje CV i portfolio (PDF) na adres mailowy praca@designpartners.pl w temacie wpisując: Grafik / projektant

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami. Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Design Partners z siedzibą w Warszawie, ul. Noakowskiego 12 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Design Partners z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 12/43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Sprawdź co robimy oraz jak pracujemy na designpartners.pl