znajdź projektanta

Grafik Kreatywny

Dodano: 2021-01-25 | Warszawa | Design Partners

GRAFIK KREATYWNY

Jesteśmy małym, zgranym zespołem specjalistów, dla których praca to pasja. Działamy łącząc indywidualne kompetencje i potrzeby każdej z osób. Cenimy sobie zarówno zdrowo rozsądkowe podejście do projektów jak i nieszablonowe, swobodne rozwiązania.

Do naszego studia poszukujemy doświadczonego i samodzielnego grafika/graficzki. Pełnego optymizmu i zapału do pracy.

Twoje zadania:

  • projektowanie materiałów wizerunkowych

  • tworzenie layoutów stron internetowych

  • tworzenie logotypów, brand booków i Key Visuali

  • przygotowywanie materiałów do druku

  • skład i inne zadania związane z branżą wydawniczą

Twoje kompetencje:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CC (w szczególności InDesign, Photoshop, Illustrator)

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy stacjonarnej na podobnym stanowisku (agencje reklamowe, studia kreatywne)

  • znajomość zasad typografii i przygotowania plików do druku

  • samodzielność, dbałość o szczegóły, terminowość

  • własna inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • doświadczenie w UX na potrzeby stron www

  • podstawy animacji na potrzeby social mediów

Co oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach brandingowych

  • premie miesięczne i roczne za realizację wyznaczonych celów i zaangażowanie

  • pracę w godzinach „biurowych” od poniedziałku do piątku, 9-17 (nie pracujemy w weekendy i  po godzinach, oraz nie przewidujemy pracy zdalnej, oczywiście o ile nie będzie wyższej konieczności jej wprowadzenia)

  • pracę w małym i zgranym zespole (aktualnie 5 osób)

  • szkolenia i warsztaty tematyczne

Jesteś zainteresowany/a ofertą?

  • prześlij nam swoje CV i portfolio (PDF) na adres mailowy praca@designpartners.pl w temacie wpisując: Grafik / projektant

  • uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Design Partners z siedzibą w Warszawie, ul. Noakowskiego 12 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Design Partners z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 12/43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Sprawdź co robimy oraz jak pracujemy na designpartners.pl