znajdź projektanta

Grafik nadruków odzieżowych

Dodano: 2016-02-17 | Kraków | Reporter Young

Marka Reporter Young
Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie grafik na odzież dziecięcą w różnych technikach - sublimacja, photoprint, grafika wektorowa, rysunek odręczny
  • Projektowanie brandingu do odzieży zgodnie z trendami na dany sezon
  • Współudział w tworzeniu kolekcji - poszukiwanie inspiracji, przygotowanie propozycji w odniesieniu do aktualnych trendów w modzie
  • Kontrola wraz z projektantami zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych
  • Zainteresowanie grafiką oraz modą
  • Zdolności rysunkowe i  malarskie
  • Wykształcenie artystyczne
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • minimum roczne doświadczenie w komercyjnym projektowaniu nadruków na odzież

OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku polski
  • Pracę w kreatywnym zespole
  • Realny wpływ na kształt kolekcji
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Aplikacje proszę wysyłać na adres: grafik@reporteryoung.pl