znajdź projektanta

Graphic Designer

Dodano: 2015-08-31 | Warszawa | Showroom

Showroom.pl, największa platforma e‑commerce sprzedająca polską modę, poszukuje osoby na stanowisko:
GRAPHIC DESIGNER

ZADANIA TO:
projektowanie graficzne i przygotowanie materiałów do druku
projektowanie graficzne do internetu - newslettery, bannery, grafiki na Facebook i Instagram
projektowanie responsywnych podstron serwisu - strony inspiracji i akcji specjalnych
współpraca przy tworzeniu treści na stronę oraz fanpage SHOWROOM i SHOWROOM Kids
współpraca z innymi działami, takimi jak Dział Sprzedaży czy PR

OFERUJEMY:
pracę na pełen etat (40h/tyg.) w klimatycznym biurze w centrum Warszawy
twórczą i swobodną atmosferę pracy w małym, przyjaznym zespole
możliwość współtworzenia dynamicznie rozwijającej się platformy sprzedażowej
atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe korzyści
przyjaźnie na całe życie

CZEGO OCZEKUJEMY?
bardzo dobrej znajomości pakietu Adobe
znajomości zagadnień związanych z projektowaniem do internetu i do druku
znajomości HTML i CSS oraz umiejętności projektowania responsywnego
zmysłu estetycznego bliskiego stylistyce SHOWROOM.pl
kreatywności i umiejętności pracy w zespole
dbałości o detal, doskonałej organizacji pracy i umiejętności działania pod presją czasu
doświadczenia w pracy w agencji kreatywnej lub innym miejscu o podobnej specyfice
mile widziana znajomość najnowszych rozwiązań i zasad UX

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV NA ADRES: GRAFIK@SHOWROOM.PL Z DOPISKIEM "GRAPHIC DESIGNER".
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”