znajdź projektanta

Head of Graphic Design

Dodano: 2017-11-15 | Warszawa | Showroom

SHOWROOM to trzy platformy internetowe, skupiające najlepszych, niezależnych projektantów i marki tworzące modę i akcesoria. W związku z naszym rozwojem, poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Head od Graphic Designer.

Zadania to:
- zarządzanie pracą kilkuosobowego działu graficznego,
- opracowywanie konceptów i projektowanie graficzne do internetu i druku,
- projektowanie i wykonanie responsywnych podstron serwisu - strony inspiracji i akcji specjalnych,
- współpraca przy tworzeniu treści na strony SHOWROOM.PL, SHOWROOM.DE, SHWRM.COM,
- współpraca z innymi działami SHOWROOM.

Oferujemy:
- pracę na pełen etat (40h/tyg.) w klimatycznym biurze w centrum Warszawy,
- twórczą i swobodną atmosferę pracy w małym zespole,
- możliwość współtworzenia dynamicznie rozwijających się platform sprzedażowych,
- atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe korzyści.

Oczekujemy:
- kreatywności podpartej świetnym warsztatem,
- umiejętności pracy w zespole i z zespołem,
- bardzo dobrej znajomości pakietu Adobe,
- dobrej znajomości j. angielskiego,
- znajomości zagadnień związanych z projektowaniem do internetu i do druku,
- znajomości HTML i CSS oraz umiejętności projektowania responsywnego,
- zmysłu estetycznego bliskiego stylistyce SHOWROOM,
- dbałości o detal, doskonałej organizacji pracy i umiejętności działania pod presją czasu.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).