znajdź projektanta

Junior Graphic Designer

Dodano: 2015-04-09 | Warszawa | Elle Polska

Miesięcznik ELLE Polska poszukuje grafika

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Praca w biurze w Warszawie

Oczekiwania:
• ukończone studia graficzne
• co najmniej kilkumiesięczne doświadczenie na stanowisku grafika w prasie, najlepiej w magazynie o modzie
• znajomość programów graficznych
• zainteresowanie modą i fotografią
• pasja, kreatywność, otwartość w pracy
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość i aktywność w mediach społecznościowych

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie stron do magazynu drukowanego
• opracowywanie wersji pisma na iPada
• tworzenie treści multimedialnych związanych z magazynem

Oferujemy:
• ciekawą, prestiżową pracę
• zdobywanie doświadczenia w największym magazynie o modzie na świecie
• możliwość rozwoju

Jeżeli jesteś kreatywna/y i pracujesz z pasją – dołącz do nas!

Wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem oraz portfolio w PDF na adres redakcji: esther.sternkopf@burdamedia.pl

Redakcja odpowie na wybrane zgłoszenia.