znajdź projektanta

Opiekun klienta / menedżer projektu

Dodano: 2016-06-02 | Kraków | Parastudio

O Parastudio*

Jesteśmy studiem projektowym z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się projektowaniem szeroko rozumianej grafiki użytkowej, w tym: systemów identyfikacji wizualnej, stron internetowych, aplikacji mobilnych i multimediów, systemów oznakowania przestrzeni; projektujmy także wystawy. Przeprowadzamy audyty marek i oferujemy doradztwo w zakresie strategii budowania i umacniania wizerunku marki. Nasi klienci cenią nas za dobry dizajn i kreatywność w podejściu do zadań projektowych. Pracujemy z uznanymi firmami oraz z instytucjami kultury.

Poszukujemy:
Opiekuna klienta / menedżera projektu

Zadania:
• Samodzielne realizowanie projektów wraz z grupą projektantów
• Ścisła współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
• Współpraca z drukarniami, programistami i innymi podwykonawcami

Szukamy osoby:
• Z udokumentowanym kilkuletnim doświadczeniem w realizacji zadań projektowych, jak: tworzenie identyfikacji wizualnych firm i instytucji, produkcja druków, realizacja stron i aplikacji internetowych, realizacja systemów oznakowania przestrzeni, itp.
• Samodzielnej, systematycznej i dobrze zorganizowanej
• Komunikatywnej i umiejącej współpracować z grafikami, klientami, podwykonawcami
• Zainteresowanej grafiką użytkową i posiadającej wyczucie estetyczne
• Mile widziana udokumentowana wiedza i umiejętności związane z profesjonalnym prowadzeniem projektów
• Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Miłą atmosferę pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego (wraz z rozwojem studia)
• Możliwość realizacji projektów o bardzo wysokiej jakość wzornictwa
• Forma zatrudnienia do ustalenia (umowa o pracę/ dzieło/ faktura)

Kontakt:
praca@parastudio.pl
ul. Legionów Józefa Piłsudskiego 3
Kraków
www.parastudio.pl