znajdź projektanta

Product designer UX UI

Dodano: 2014-12-03 | Bielsko-Biała | Versum

Versum to świetny produkt i zgrany zespół 20 profesjonalistów. Tworzymy rozwiązania usprawniające pracę tysięcy specjalistów w Polsce i za granicą. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku i błyskawicznie się rozwijamy. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mieć realny wpływ na kształt produktu, możliwość wdrażania w życie własnych pomysłów i zależy Ci aby efekty Twojej pracy były najwyższej jakości to Versum jest dla Ciebie.

Opis stanowiska

Jako Product Designer będziesz odpowiadać za ciągły rozwój produktu oraz dbał(a) o to by sprawnie i szybko rozwiązywał problemy naszych klientów.

By wprowadzić Twoje pomysły w życie będziesz współpracować z zespołem świetnych programistów. Gwarantujemy dużą swobodę, zero biurokracji i ambitne zadania.

Dzięki iteracyjnemu procesowi tworzenia naszego oprogramowania masz okazję przetestowania swoich pomysłów i ciągłego doskonalenia produktu. Zajmiesz się zarówno rozwojem obecnej aplikacji (versum.pl) jak i zupełnie nowymi projektami, również mobilnymi.

Wymagania

  • kompleksowe podejście do projektowania:

    • poznanie potrzeb i problemów użytkowników

    • projektowanie interakcji dla złożonego produktu

    • projektowanie estetycznych i użytecznych interfejsów, które uprzyjemnią pracę naszych klientów

    • nadzór nad wdrożeniem projektów

    • usprawnianie przygotowanych rozwiązań w oparciu o statystyki i sygnały od użytkowników

  • ciekawe portfolio, zawierające wysokiej jakości projekty aplikacji webowych lub mobilnych

  • sprawna komunikacja, zarówno z użytkownikami jak i zespołem

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pensja miesięczna na poziomie 3500-6000 zł brutto

  • praca na terenie Bielska-Białej, nie wykluczamy pracy zdalnej

  • dowolne godziny pracy (nie więcej niż 8 godzin dziennie)

  • ciche i przestronne biuro, wygodne krzesło i najwyższej klasy sprzęt (możesz samodzielnie wybrać sprzęt na którym chcesz pracować)

  • możliwość zakupu dowolnych materiałów (książek, aplikacji, kursów itp) z konta firmowego

Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz portfolio z krótkim opisem Twoich umiejętności i dotychczasowych projektów. Dodatkowo mile widziane informacje o aktywności w środowiskach design/ui/ux (konto dribbble, behance, twitter itp).

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące firmy i stanowiska.
Kontakt: pawel@versum.pl

Więcej informacji