znajdź projektanta

Projektant graficzny

Dodano: 2016-06-13 | Wrocław | CRZ Krzywy Komin

CRZ KRZYWY KOMIN SZUKA PROJEKTANTA GRAFICZNEGO - WROCŁAW

Zadania:

  • projektowanie logotypów i identyfikacji wizualnej,
  • projektowanie materiałów na strony www
  • projektowanie i skład druków ( katalogi, foldery, materiały ulotne )
  • wykonywanie zdjęć

Szukamy osoby:

  • Z ciekawym portfolio zawierającym realizacje ww. zadań projektowych
  • Z doświadczeniem na stanowisku projektanta grafiki w studiu graficznym lub jako freelancer
  • Komunikatywnej i umiejącej współpracować z innymi członkami zespołu
  • Ze znajomością zagadnień DTP
  • Ze znajomością programów z pakietu Adobe ( Illustrator, Indesign, Photoshop)

Mile widziane:

  • umiejętności rysunkowe
  • umiejętność obsługi WordPress
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę pracy w pozytywnie zakręconym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów związanych ze sztuką, kulturą i designem
  • Forma zatrudnienia do ustalenia (umowa o pracę/ dzieło/ faktura

APLIKACJE PROSIMY SKŁADAĆ NA ADRES : biuro@krzywykomin.pl