znajdź projektanta

Projektant graficzny

Dodano: 2016-11-02 | Myślenice | Archon+Biuro Projektów

Zadania:

- przygotowywanie projektów graficznych - przygotowywanie materiałów do druku - obróbka materiałów graficznych

Wymagania:

- dobra znajomość pakietu Adobe - InDesign, Photoshop, Illustrator - umiejętność tworzenia materiałów graficznych do druku, reklam, grafiki internetowej - kreatywność, poczucie estetyki

Oferujemy:

- możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego - przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole - umowę o pracę na pełen etat (praca stacjonarna w siedzibie firmy ARCHON+ Biuro Projektów w Myślenicach) - dobrą kawę :-)

Jak możesz do nas aplikować?

Wyślij CV i portfolio na adres praca@archon.pl, w temacie wiadomości wpisując ,,GRAFIK"

Jest to pierwszy etap rekrutacji, dlatego na zgłoszenia odpowiemy tylko wybranym osobom.

Prosimy również o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.