znajdź projektanta

Projektant graficzny / DTP

Dodano: 2015-12-30 | Warszawa | Tytuł tygodnika ogólnopolskiego

Redakcja tygodnika ogólnopolskiego

poszukuje kandydata na stanowisko:

Projektanta graficznego i specjalistę DTP

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wszystkie etapy opracowania graficznego pisma: przygotowanie propozycji kompozycji makiety poszczególnych numerów, zlanie tekstów, poprawienie przygotowanych propozycji layoutów, współpracę z fotoedytorem, opracowanie koncepcji i zaprojektowanie okładki, obróbkę kolorystyczną zdjęć i ilustracji, przygotowanie całości pisma do druku, zarchiwizowanie magazynu.

Wymagania:

  • biegła znajomość pakietu Adobe (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • umiejętność kreatywnej pracy na zastanej makiecie
  • znajomość aktualnych trendów w zakresie projektowania grafiki wydawniczej
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji artystycznych
  • umiejętność przygotowania projektu do druku i pracy z drukarnią
  • obsługa graficzna portalu internetowego
  • umiejętność koordynacji pracy autorów zewnętrznych
  • predyspozycja do pracy w zespole
  • doświadczenie poparte portfolio

Oferujemy:

  • pracę na pełnym etacie po okresie próbnym
  • kreowanie nowego designu pisma o ponad 30-letniej tradycji
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym i portfolio na adres: wlabuchner@gmail.com