znajdź projektanta

Senior Editorial Designer

Dodano: 2017-02-15 | Warszawa | Saatchi & Saatchi Poland

WYMAGANIA:

  • Bogate doświadczenie w realizacji projektów reklamowych typu wydawniczego (katalogi, magazyny, broszury, znak, print, opakowanie), poparte interesującym portfolio
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zdobywane w agencji reklamowej
  • Głębokie zrozumienie i szacunek dla zasad typograficznych J
  • Perfekcyjna znajomość programów InDesign, Illustrator, Photoshop
  • Nieomylne wyczucie proporcji i dobre oko do szczegółów
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą z teamem
  • Umiejętność współpracy z Klientem
  • Otwartość, komunikatywność
  • Umiejętność budowania kompromisów
  • Czerpanie radości z projektowania i umiejętność proponowania kreatywnych rozwiązań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie wysokiej jakości projektów graficznych typu wydawniczego + opakowania, dla czołowych klientów agencji
  • Współpraca z Art Directorami, Fotografami i Digital Graphic Designerami na poziomie kreacji i egzekucji materiałów wydawniczych

OFERUJEMY:

  • Perspektywy rozwoju zawodowego w renomowanej i nieustannie rozwijającej się Agencji pod okiem najwyższej klasy Designerów
  • Pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole pełnym wyrazistych osobowości
  • Możliwość realizowania unikatowych projektów dla najciekawszych Klientów
  • Kreatywną i inspirującą atmosferę pracy
  • Swobodną wymianę myśli