znajdź projektanta

Senior Graphic Designer

Dodano: 2017-10-03 | Katowice | CODE Design

CODE Design Sp. z o.o. jest biurem strategiczno – projektowym tworzącym innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania usług, kreowania całościowego doświadczenia marki oraz projektowania produktów.

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w kreowaniu i projektowaniu
  • Bardzo dobra znajomość programów Illustrator,InDesign, Photoshop
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Systematyczność i dokładność
  • Pasja i zaangażowanie w realizowane projekty

 Zakres obowiązków:

  • Tworzenie koncepcji nowoczesnych rozwiązań projektowych;
  • Tworzenie wysokiej jakości projektów graficznych (głównie branding, opakowania i projekty wydawnicze);

 Oferujemy:

  • Możliwość realizowania unikatowych projektów dla klientów firmy;
  • Perspektywę rozwoju zawodowego w renomowanej i nieustannie rozwijającej się Firmie;
  • Współpracę w interdyscyplinarnym zespole, opartą o metodykę design thinking pozwalającym Ci projektować rozwiązania dostosowane do rzeczywistych potrzeb odbiorcy;

CV i portfolio wysyłać na adres: code@codedesign.pl, dopisując klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).