znajdź projektanta

UX/UI Designer

Dodano: 2020-06-05 | | Studio EJIK

Poszukujemy projektanta UX/UI do pracy w małym, wykwalifikowanym zespole ( Studio EJIK http://www.ejik.eu/ ) zajmującym się projektowaniem interfejsów aplikacji mobilnych oraz webowych. Praca w związku z obecną sytuacją – zdalna. Spotkania projektowe i organizacyjne w Warszawie.

OPIS STANOWISKA

  • Projektowanie graficznych interfejsów użytkownika aplikacji mobilnych oraz desktopowych,

  • Tworzenie, rozwijanie oraz prezentowanie koncepcji oraz prototypów aplikacji,

  • Nadzór nad jakością implementacji projektów graficznych przez zespoły programistów,

  • Tworzenie materiałów komunikacyjnych: identyfikacji wizualnej, opisów produktów, wytycznych dla potrzeb implementacji, projektowanie stron internetowych.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Kreatywności oraz wyczucia estetyki potwierdzonego portfolio,

  • Przywiązania do detali oraz tzw. “pixel perfection”,

  • Znajomości zasad UX oraz zagadnień związanych z wzorcami projektowymi web & mobile,

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomości programów graficznych typu Sketch, pakietu Adobe, InVision itp.

  • Rozeznania w trendach współczesnej grafiki użytkowej,

  • Zmysłu estetycznego – wyczucia koloru, kompozycji oraz typografii,

  • Samodzielności, zaangażowania, własnej inicjatywy i umiejętności pracy w zespole,

  • Mile widziana znajomość podstaw HTML / CSS / JS.

CO OFERUJEMY?

  • Zdobycie dużego doświadczenia związanego z projektowaniem UX / UI, od koncepcji, przez badania, po finalne projekty wizualne,

  • Pracę z najnowszymi technologiami na rynku dla międzynarodowych klientów, ciekawych start-upów oraz znanych marek,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wyrażenia swojej kreatywności; duży komfort pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego profilu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz portfolio (do 10MB) lub linku do portfolio na adres: designer@ejik.eu. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko UX/UI Designer prowadzonym przez firmę Eryk Pastwa Ejik Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”