znajdź projektanta

Web Designer

Dodano: 2014-10-28 | Poznań | E_misja Interactive 360

E_misja Interactive 360 – agencja interaktywna należąca do grupy NuOrder poszukuje osoby, która obejmie stanowisko:

Miasto: Poznań

E_misja Interactive 360 skupia się na:

  • tworzeniu strategii marketingowych marek
  • całościowej obsłudze budżetów interaktywnych
  • realizacji rozbudowanych kampanii bazujących na mediach interaktywnych i Social Media (poprzez markę 6ix, partnera z grupy)
  • budowie serwisów www, w tym w RWD i mobilnych
  • kampaniach performance marketingowych

E_misja Interactive 360 należy do NuOrder Group - grupy marketingu zintegrowanego oferującej kompleksowe zarządzanie komunikacją marketingową marek w następujących obszarach:

  • interactive
  • WoMM&Social Media

W skład NuOrder Group (nuorder.pl) wchodzą marki:

Do najważniejszych klientów należą: Absolwent (CEDC), Bayer, Bosch, Johnson&Johnson, Idea Bank,  Knauf Insulations, LaFarge, Open Finance, Polpharma, Solar, TIMEX, Żubrówka (CEDC)

Twoje zadania:

  • projektowaniegraficzne interfejsów serwisów, nośników kampanii, aplikacji internetowych, gier
  • chcemy żebyś poszerzał(a) swoje kompetencje, nie tylko graficzne, ale też marketingoweby być równoprawnym partnerem dla naszych strategów i accountów
  • traktujemy się partnersko, więc nie interesuje nas czy musisz wyjść na 2h, bo masz coś do załatwienia, albo ile czasu zajmuje ci kawa, to twoja sprawa, za to bardzo interesuje nas jakość Twojej pracy.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień projektowych ze szczególnym naciskiem na obszar interactive, RWD, mobile
  • doskonała znajomość pakietu Adobe
  • mile widziana znajomość WordPress’a, Presta Shop, CSS, HTML, JavaScript, JQuery

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko
  • pracę przy projektach dla uznanych marek

Prześlij swoje CV ze zdjęciem na: praca@nuorder.pl

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie NuOrder Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na interesujące nas oferty