znajdź projektanta

Account Manager

Dodano: 2015-11-27 | Warszawa | Cape Morris

zakres obowiązków:

- koordynacja i realizacja bieżących projektów,

- budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami,

- tworzenie ofert handlowych,

- aktywne pozyskiwanie zleceń,

- przygotowywanie i prowadzenie prezentacji,

- prowadzenie harmonogramu prac i rozliczeń,

- delegowanie zadań oraz nadzór nad innymi działami Agencji.

 oferujemy:

- ciekawą pracę pełną wyzwań,

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kompetencji zawodowych,

- możliwość rozwoju osobistego oraz udziału w rozwoju firmy,

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności,

- prywatną opiekę medyczną.

wymagamy:

- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Client Service,

- znajomość narzędzi z zakresu Digital Marketingu i Social Media,

- dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi z zakresu: ATL, BTL, PR,

- znajomość podstawowych technik sprzedaży i prowadzenia prezentacji,

- umiejętność budowania strategii komunikacji w oparciu marketing 360°,

- umiejętność projektowania ofert w PPT i ich przedstawiania.

- bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i punktualność,

- umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,

- kreatywność i inicjatywa,

- duża samodzielność w działaniu i myśleniu,

- biegła znajomość pakietu MS Office,

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- prawo jazdy kategorii B,

- doświadczenie w obsłudze klienta z branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem.

CV przesyłajcie na: praca@capemorris.eu, w tytule maila: Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa