znajdź projektanta

Front-end deweloper

Dodano: 2014-10-10 | Łódź | I like art

Agencja kreatywna I LIKE ART poszukuje Front-end Developera.

Jesteśmy agencją kreatywną o ugruntowanej pozycji na rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę kreatywną firm i osób prywatnych, włączając w to fotografię, projektowanie graficzne, przygotowanie rzeczy do Internetu oraz druku. Poszukujemy Front-end dewelopera do pracy przy bieżących projektach Agencji. Od kodowania stron firmowych, po przebudowę istniejących czy pracę przy dużych serwisach. Jeżeli jesteś młody, ambitny i chciałbyś brać udział w ciekawych projektach - czekamy na Twoje CV.

OBOWIĄZKI
• Budowa stron internetowych i aplikacji WWW
• Tworzenie czystego, dobrze zorganizowanego i udokumentowanego kodu
• Projektowanie baz danych zgodnie z wymaganiami strony/aplikacji
• Bieżąca obsługa graficzna klientów
WYMAGANIA
• Doświadczenie w projektowaniu na potrzeby internetu, poparte portfolio
• Doskonała znajomość HTML, CSS, JS, PHP, MySQL, systemy m.in. Wordpress wraz z Bootstrap v3 czy Prestashop
• Znajomość Adobe Photoshop, Adobe Dreamwaver
• Doświadczenie w pracy w środowisku Mac OS
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
• Sumienność, samodzielność i terminowość wykonywanej pracy
OFERUJEMY
• Praca na pełen etat w Łodzi
• Pensja zależna od doświadczenia i zakresu umiejętności
• Możliwość dostosowania godzin pracy, oraz wykonywania części pracy zdalnie
• Miłą atmosferę, ładne biuro i rewelacyjną kawę