znajdź projektanta

Główny projektant

Dodano: 2016-03-01 | Wrocław | Surgepolonia

Wiodący w swojej branży producent odzieży w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Głównego projektanta.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie pracy projektantów i grafików,
  • koordynowanie procesu projektowania kolekcji i odpowiedzialność za przygotowanie jej do produkcji,
  • nadzór nad procesem projektowania oraz komentowania modeli (akceptacje dokumentacji, grafiki, prób i pierwowzorów),
  • współpraca z technologiem, koordynatorem produkcji i dostawcami,
  • odpowiedzialność za wybór odpowiednich materiałów, dodatków, obróbki i wykończeń do projektowanych modeli,
  • monitoring jakości i wykonania zaprojektowanej odzieży od momentu powstania projektu do produkcji,
  • monitoring trendów, rynku i konkurencji w celu dostosowania kolekcji do oczekiwań klienta,
  • przygotowanie założeń projektowych do kolekcji (nowe modele, kolorystyka, wzornictwo, grafika oraz zastosowanie nowych technologii).

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu odzieży męskiej, casual lub sport; minimum 4 lata,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • dogłębna wiedza o procesie produkcji odzieży; doświadczenie z produkcją na rynku polskim mile widziane,
  • bardzo dobra orientacja w rynku odzieżowym i trendach,
  • zdolności organizacyjne,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,
  • samodyscyplina oraz dobra organizacja pracy i terminowość,
  • dobre wyczucie handlowe,
  • kreatywność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • kartę Multi Sport,
  • prywatną opiekę medyczną.

CV proszę wysyłać na adres: praca@surgepolonia.pl

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)."