znajdź projektanta

Grafik / Ilustrator

Dodano: 2015-02-10 | Kraków | Medicine

Firma BRANDBQ Sp. z o.o., właściciel marki odzieżowej MEDICINE, to wspólnota ludzi łączących pasję do biznesu i mody.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do pracy w Krakowie osoby na stanowisko:

GRAFIK / ILUSTRATOR / do projektowania nadruków odzieżowych /

Zakres obowiązków:

•  Projektowanie grafik na odzież w różnych technikach (grafika wektorowa, rysunek odręczny, typografia, kolaż),

•  Współudział w tworzeniu kolekcji - poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji w odniesieniu do ustalonych założeń,

•  Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym.

Od kandydatów oczekujemy:

•  Talentu plastycznego, doskonałego warsztatu rysunkowego i kreatywności w tworzeniu grafik i ilustracji,

•  Wykształcenia artystycznego,

•  Doświadczenia w projektowaniu grafik użytkowych (np. ilustracje, plakaty, okładki, t-shirty),

•  Biegłej znajomości programów graficznych (Corel Draw/Illustrator, Photoshop)

•  Zainteresowanie rynkiem odzieżowym i grafiką,

•  Umiejętności pracy w grupie,

•  Znajomości języka angielskiego,

•  Dobrej organizacji pracy i terminowości.

Oferujemy:

•  Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie odzieżowej,

•  Możliwości rozwoju zawodowego,

•  Ciekawą pracę w kreatywnym zespole,

•  Możliwości obcowania z modą,

•  Przyjazną atmosferę,

•  Opiekę medyczną,

•  Kartę zniżkową,

•  Pakiet rekreacyjny po okresie próbnym.

Aplikacje ( Portfolio + CV ) prosimy przesyłać na adres : rekrutacja @brandbq.pl