znajdź projektanta

Graphic Designer

Dodano: 2015-07-01 | Warszawa | CNS

Młoda i rozwijająca się firma poszukuje doświadczonej osoby do pracy na stanowisku

GRAPHIC DESIGNER

ZADANIA TO:
» projektowanie graficzne i przygotowanie materiałów do druku
» projektowanie graficzne do internetu - newslettery, bannery, grafiki na Facebook i Instagram
» projektowanie responsywnych podstron internetowych
» projektowanie logo oraz indentyfikacji firmowych

CZEGO OCZEKUJEMY?
» bardzo dobrej znajomości programów Adobe Photoshop i Adobe Illustrator
» znajomości zagadnień związanych z projektowaniem do internetu i do druku
» umiejętności projektowania responsywnego
» biegłego poruszania się w trendach graficznych
» kreatywności i umiejętności pracy w zespole
» dbałości o detal, doskonałej organizacji pracy i umiejętności działania pod presją czasu
» doświadczenia w pracy w agencji kreatywnej lub innym miejscu o podobnej specyfice
» mile widziana znajomość najnowszych rozwiązań i zasad UX

CO OFERUJEMY?
» pracę w miłym biurze na warszawskim mokotowie
» twórczą i swobodną atmosferę pracy w małym, przyjaznym zespole
» atrakcyjne wynagrodzenie
» możliwość rozwoju zawodowego

Prześlij nam swoje portfolio i CV na adres: kontakt@cns-web.pl z dopiskiem „praca graphic designer”