znajdź projektanta

Graphic Designer

Dodano: 2017-05-15 | Warszawa | FastCut

Agencja marketingu 360o FAST CUT poszukuje Graphic Designera, który będzie odpowiedzialny za realizację i rozwój serwisów internetowych oraz aplikacji desktopowych i mobilnych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio,
  • dobra znajomość programów pakietu Adobe CC: Photoshop, Illustrator ,
  • znajomość  trendów w projektowaniu graficznym i technologiach internetowych,
  • doświadczenie w projektowaniu Key Visual, layoutów internetowych, materiałów BTL,
  • kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania i technologie,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie kreacji dla kampanii reklamowych –kanał  Digital oraz kanały offline
  • samodzielne tworzeniu koncepcji graficznych oraz KV

Twoje dodatkowy atuty:

  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych
  • doświadczenie w obsłudze klientów z branży farmaceutycznej oraz developerskiej
  • znajomości narzędzi z zakresu Digital Marketingu i Social Media

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się agencji,
  • biuro w centrum Mokotowa i najlepszą kawę w mieście,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami dla Klientów z różnych branż,
  • przyjazną, nieformalną atmosferę w młodym zespole,
  • indywidualnie dopasowany pakiety social i inne rozrywki.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: work@fc-group.pl Prosimy o dopisanie w temacie: GraphicDesigner
Zastrzegamy sobie, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)