znajdź projektanta

Graphic Designer

Dodano: 2021-01-27 | Warszawa | HealthWay

HealthWay
to pierwsza w Polsce agencja marketingu full service, wyspecjalizowana w obsłudze podmiotów działających na rynku ochrony zdrowia. Naszą misją jest znajdowanie drogi do wzrostu wartości produktów i firm naszych klientów z poszanowaniem prawa pacjentów oraz środowiska medycznego do rzetelnej informacji na temat dostępnych możliwości diagnostycznych i terapeutycznych. W związku z powiększaniem zespołu poszukujemy osób z otwartym umysłem, inteligentnych, kreatywnych, odpowiedzialnych i nastawionych na rozwój na stanowisko:

Zakres obowiązków:

tworzenie koncepcji kreatywnych i ich adaptacje na różne nośniki dla potrzeb kampanii promocyjnych obecnych i przyszłych klientów Agencji.

Wymagania:

- bardzo dobra, poparta doświadczeniem i portfolio umiejętność projektowania graficznego na nośniki tradycyjne, ale też web i interface designu,

- wykształcenie wyższe artystyczne (ASP bądź pokrewne),

- dobra znajomość programów Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator oraz Xd

- wysokie poczucie estetyki, kreatywność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole - dobra organizacja pracy, zaangażowanie, terminowość

- dobra znajomość języka angielskiego

- mile widziane doświadczenie przy projektach o tematyce zdrowotnej.

Oferujemy:

- zdalną współpracę przy wybranych projektach (freelance)

- atrakcyjne warunki współpracy

- dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań

- udział w ciekawych, niepowtarzalnych projektach dla wiodących marek z rynku ochrony zdrowia

- dobrą atmosferę współpracy

Aplikacje zawierające CV, portfolio i list motywacyjny opisujący, dlaczego to Państwo powinni dołączyć do zespołu HealthWay oraz opcjonalnie referencje prosimy przesyłać na adres: praca@healthway.pl, w tytule e-maila wpisując „Graphic Designer”. Źle oznaczone aplikacje będą odrzucane. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.