znajdź projektanta

Graphic Designer

Dodano: 2015-02-10 | Kraków | Funktional

Główne obowiązki

  • Opracowanie graficzne materiałów na potrzeby druku
  • Projektowanie graficzne na potrzeby wizerunkowe
  • Opracowywanie materiałów na potrzeby kampanii internetowych
  • Tworzenie stron www

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie na stanowisku Graphic Designer od min. 1 roku
  • Biegła znajomość pakietu Adobe ( Illustrator, Photoshop, InDesign)
  • Wiedza z zakresu DTP
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów
  • Znajomości zasad typografii i kompozycji
  • Świetna organizacja w pracy
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole

Mile widzane

  • Znajomości zasad i trendów UX
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się agencji z dużymi ambicjami
  • udział w realizacji ciekawych i wymagających projektów dla klientów z całej polski.
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju i szkoleń w ramach struktury firmy i poza nią,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • elastyczny czas pracy
  • dogodną lokalizację biura w centrum Krakowa