znajdź projektanta

Graphic designer (digital) staż

Dodano: 2016-03-15 | Kraków | Funktional

Kogo szukamy

  • osoby ze zmysłem estetycznym
  • znającej pakiet Adobe CC
  • nie bojącej się wyzwań z chęcią do rozwoju
  • umiejącej pracować w zespole, ale także potrafiącej być samodzielną
  • potrafiącej dobrze organizować czas swojej pracy

Opis stanowiska

  • tworzenie materiałów promocyjnych/ reklamowych
  • projektowanie stron www oraz aplikacji desktop i mobile
  • projektowanie LP
  • praca w zespole projektowym
  • w zależności od umiejętności jest możliwość zróżnicowania projektów w zakresie BTL czy CI

Mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie na ASP, najchętniej formy przemysłowe
  • doświadczenie w makietowaniu
  • znajomość zasad i doświadczenie w projektowaniu RWD
  • znajomość zasad UI/UX

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem doświadczonych grafików
  • dostęp do biblioteczki literatury marketingowej i rozwojowej
  • wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności
  • czas trwania stażu: min.3 miesiące

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji wyślij CV i portfolio na adres praca@funktional.pl w temacie wpisując nr ref. GDT/03/2016.

Prosimy o zawarcie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”