znajdź projektanta

PROJECT MANAGER

Dodano: 2019-04-25 | Warszawa | Super Super Studio

W związku z rozwojem studia i czekającymi nas nowymi wyzwaniami, powiększamy zespół i poszukujemy do stałej, pełnowymiarowej współpracy Project Managera.

Oczekujemy:

  • umiejętności:

    • definiowania zakresu projektu, szacowania czasu realizacji zadań, planowania harmonogramów projektu i koordynowania zadań;

    • zarządzania budżetem i ryzykiem projektu;

    • tworzenia, rozwijania i wdrażania nowych metodologii, projektowania modyfikacji w ramach stosowanych narzędzi;

    • nadzoru nad jakością, rentownością oraz terminowością realizowanych projektów;

    • zapewniania efektywnej komunikacji w zespole kreacji;

    • budowania dobrych relacji i motywowania zespołu;

    • budowania długofalowych relacji z aktualnymi klientami i proponowania nowych usług oraz nawiązywania kontaktów z nowymi odbiorcami;

  • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów brandingowych lub digitalowych (strony www i aplikacje mobilne);

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Główne obowiązki:

  • zarządzanie realizacją projektów brandingowych, stron www i aplikacji mobilnych;

  • utrzymanie i rozwój relacji z klientem oraz podwykonawcami;

  • analiza potrzeb klienta oraz tworzenie ofert;

  • koordynacja pracy zespołu projektowego;

  • tworzenie dokumentów projektowych - kosztorysów i harmonogramów;

  • kontrola i raportowanie przebiegu realizowanych projektów;

  • reprezentowanie firmy podczas spotkań z klientem i postępowań przetargowych.

Wynagrodzenie:

5000 - 7000 zł brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio na adres mailowy join@supersuper.pl.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez studio Super Super w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.