znajdź projektanta

Projektant graficzny

Dodano: 2016-12-22 | Tychy | Teatr Mały

Teatr Mały w Tychach poszukuje grafika.

 Opis stanowiska:

  • obróbka zdjęć oraz filmów
  • projektowanie  materiałów promocyjnych, w tym wydawnictw teatralnych
  • przygotowywanie wizualizacji
  • administracja strony www.teatrmaly.tychy.pl
  • programowanie w programie  Adobe Master Collection CS6

Wymagania:

  • zaawansowany poziom obsługi programu  graficznego Adobe Master Collection CS6
  • znajomość języka kodowania: Wordpress oraz  HTML/CSS
  • obsługa programu Office for Mac
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w grupie jak i na samodzielnym stanowisku

Oferujemy:

  • pełen etat
  • umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w kreatywnej instytucji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl do 30 stycznia 2017.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)