znajdź projektanta

Projektant graficzny

Dodano: 2017-05-15 | Wrocław | DECOY

Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie kreatywnej reklamy. Szukamy DOŚWIADCZONEGO PROJEKTANTA, potrafiącego pracować z pakietem Adobe oraz poprawnie i sprawnie przygotowującego materiały do druku.

Czego oczekujemy:

  • kreatywnego i otwartego podejścia do zadań
  • samodzielności i dokładności
  • bardzo dobrej znajomości narzędzi (pakiet ADOBE)
  • znajomości zasad typografii
  • bardzo dobrej znajomości zasad DTP

Jakie mamy zadania:

  • projektowanie grafik reklamowych na podstawie briefów klientów
  • przygotowywanie koncepcji identyfikacji wizualnej firm
  • przygotowywanie prezentacji projektów
  • projektowanie wizualizowanie niestandardowych rozwiązań do komunikacji w przestrzeni
  • projektowanie i przygotowywanie wewnętrznych materiałów firmowych
  • projektowanie i skład publikacji
  • fotoedycja i prowadzenie katalogu fotografii

Jest także dla nas bardzo ważne, aby dołączył do nas ktoś

  • samodzielny, uczciwy, dokładny i zaangażowany
  • dużą kulturą osobistą i poczuciem humoru
  • otwarty i pozytywnie nastawiony
  • lubiący i potrafiący pracować w zespole
  • chętnie się uczący i chętnie dzielący wiedzą

 Oto, co oferujemy:

  • etat lub współpracę na umowę (jesteśmy elastyczni)
  • wiele okazji do prezentowania, realizowania własnych pomysłów i kreatywności,
  • ciekawą, różnorodną pracę
  • dobrą atmosferę na co dzień

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (bez listu motywacyjnego) oraz portfolio na adres biuro@decoy.pl do 31 maja 2017 r.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”