znajdź projektanta

Projektant graficzny

Dodano: 2014-12-18 | Łódź | Arsa pasja&color

Drukarnia Arsa pasja&color obecnie poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

Nowy grafik będzie wsparciem dla naszego marketingu i "mistrzem" dla naszych Klientów.

Praca będzie polegała na projektowaniu materiałów reklamowych, a także na kreowaniu nowych rozwiązań graficznych. Nie będzie czasu na nudę, więc każdy kto ma otwartą głowę pełną pomysłów będzie mógł się spełnić. Nie szukamy grafika rzemieślnika, tylko wizjonera z artystyczną duszą. Szukamy osoby z pasją, dla którego grafika to nie tylko sposób zarabiania, ale sposób wyrażenia siebie.

Oczekujemy ciekawego portfolio

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność przygotowania materiałów do druku,
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Adobe Photoshop, Illustrator, Corel
  • Kreatywność,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Dokładność, dbałość o szczegóły, rzetelność,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

CV i PORTFOLIO prosimy przesyłać na adres: mariusz@arsa.net.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie
 pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., nr 101. poz. 923 ze zm.” Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za nadesłane aplikacje.