znajdź projektanta

Projektant graficzny

Dodano: 2023-05-24 | Warszawa | Polityka INSIGHT

OBOWIĄZKI

• projektowanie do druku i digitalu;

• opracowywanie wykresów i infografik do serwisów analitycznych;

• składanie materiałów pdf (raportów branżowych, krótkich opracowań);

• projektowanie i skład prezentacji w oparciu o szablony (InDesign,Powerpoint);

• projektowanie materiałów do użycia w social mediach.

OCZEKUJEMY

• min. trzyletniego doświadczenia w obszarze projektowania graficznego;

• bardzo dobrej znajomości pakietu Adobe CC;

• sprawnego posługiwania się programami Word, Excel,PowerPoint – MS O ce;

• kreatywności w tworzeniu nowych materiałów graficznych;

• staranności przy realizacji projektów;

• samodzielności i inicjatywy w działaniu, zaangazowania w wykonywana prace;

• podstawowej znajomości języka angielskiego.

OFERUJEMY

• zatrudnienie na umowę na zastępstwo lub w ramach współpracy między firmami;

• zatrudnienie na min. 12 miesięcy;

• mozliwosc rozwoju i doskonalenia warsztatu graficznego

• wynagrodzenie rosnące wraz ze zdobywanymi kompetencjami;

• kameralna atmosfere pracy, której istotna czescia sa relacje miedzyludzkie;

• kulturę otwartości, różnorodności i poszanowania równości płci;

• prywatna opieke medyczna;

• jeśli jesteś aktywna/y – oferujemy dofinansowanie do pakietu Benefit.

Wynagrodzenie: 7.500-8.500 brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio na adres: kontakt@politykainsight.pl

Polityka Insight to źródło wiedzy o polskiej i europejskiej polityce oraz gospodarce

dla liderów biznesu, decydentów politycznych i dyplomatów. Od 10 lat dostarcza

swoim odbiorcom serwisy analityczne dostępne w abonamentach, przygotowuje

raporty i prezentacje na zlecenie polskich i międzynarodowych instytucji oraz

organizuje debaty i konferencje. Analityków i analityczki Polityki Insight można

usłyszeć w regularnie publikowanych autorskich seriach podcastowych,

m.in. Nasłuchu i Energii do zmiany.

www.politykainsight.pl