znajdź projektanta

Projektant graficzny (staż płatny)

Dodano: 2016-06-20 | Wrocław | Centrum Sztuki WRO

WRO poszukuje projektanta graficznego na płatny staż.
Szukamy osoby po studiach lub na ostatnim roku studiów.
Bardziej niż Twojego doświadczenia, potrzebujemy dobrego, rzetelnego projektowania, zaangażowania i chęci nauki.

SZUKAMY OSOBY:

– silnie ukierunkowanej na typografię oraz fotografię, potrafiącej projektować zarówno na potrzeby druku, jak i internetu
– znającej zasady składu DTP
– bardzo dobrze znającej pakiet Adobe CC (Photoshop, InDesign, Illustrator, Flash)
– umiejącej pracować w zespole, ale także potrafiącej być samodzielną
– potrafiącej dobrze organizować czas swojej pracy
– ambitnej i odważnej projektowo
– mającej zmysł estetyczny
– dbającej o szczegóły
– nie bojącej się wyzwań

OPIS STANOWISKA:

– projektowanie identyfikacji wizualnych projektów artystycznych
– projektowanie materiałów promocyjnych do druku oraz internetu
– projektowanie i przygotowywanie do druku grafiki użytkowej (grafiki wektorowe): grafika na ploter, wykrojniki, makiety, pieczątki, piktogramy
– projektowanie publikacji wielostronicowych: książki, broszury, gazety, katalogi
– obróbka i przygotowanie fotografii do druku oraz internetu, fotomontaż, retusz
– praca w zespole projektowym

MILE WIDZIANE:

– dobra znajomość języka angielskiego
– znajomość html5, css, javascript
– wykształcenie związane z projektowaniem graficznym, typografią, sztuką współczesną
– znajomość programów do projektowania 3D (Blender, Sketch Up)
– doświadczenie w makietowaniu / wizualizacjach

OFERUJEMY:

– wynagrodzenie za staż
– współpracę przy międzynarodowych projektach artystycznych
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia
– możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu stażu

Jeśli jesteś zainteresowana/y pogłębieniem wiedzy, umiejętności graficznych i sprawdzeniem się w realnych sytuacjach zawodowych, wyślij nam swoje CV i portfolio na adres gama@wrocenter.pl w temacie wpisując: staż w Centrum Sztuki WRO. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zaprosimy na rozmowę.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”