znajdź projektanta

Projektant grafiki użytkowej

Dodano: 2016-06-02 | Kraków | Parastudio

O Parastudio*

Jesteśmy studiem projektowym z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się projektowaniem szeroko rozumianej grafiki użytkowej, w tym: systemów identyfikacji wizualnej, stron internetowych, aplikacji mobilnych i multimediów, systemów oznakowania przestrzeni; projektujemy także wystawy. Przeprowadzamy audyty marek i oferujemy doradztwo w zakresie strategii budowania i umacniania wizerunku marki. Nasi klienci cenią nas za dobry dizajn i kreatywność w podejściu do zadań projektowych. Pracujemy z uznanymi firmami oraz z instytucjami kultury.

Poszukujemy:
Projektanta grafiki użytkowej

Zadania:
• projektowanie logotypów i identyfikacji wizualnej, współpraca przy opracowywaniu koncepcji
• projektowanie stron www, interfejsów użytkownika do aplikacji mobilnych, multimediów
• projektowanie i skład druków (książki, magazyny, materiały ulotne)
• projektowanie systemów oznakowania przestrzeni

Szukamy osoby:
• Z ciekawym portfolio zawierającym realizacje ww. zadań projektowych
• Z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku projektanta grafiki w studiu graficznym lub jako freelancer
• Komunikatywnej i umiejącej współpracować z innymi członkami zespołu, klientami i podwykonawcami
• Z biegłą znajomością zagadnień DTP
• Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Miłą atmosferę pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego (wraz z rozwojem studia)
• Możliwość realizacji projektów o bardzo wysokiej jakość wzornictwa
• Forma zatrudnienia do ustalenia (umowa o pracę/ dzieło/ faktura)

Kontakt:
praca@parastudio.pl
ul. Legionów Józefa Piłsudskiego 3
Kraków
www.parastudio.pl