znajdź projektanta

REGULAR GRAPHIC DESIGNER

Dodano: 2020-03-25 | Poznań | RSQ Technologies

Cel RSQ - wspólnie budować świat, w którym ludzie żyją szczęśliwie w
zdrowiu i wolności. Naszym pojazdem do tego celu jest opieka zdrowotna, której wartości pomogą nam tworzyć narzędzia odpowiedzialnie z pożytkiem dla wszystkich.

Tworzymy własne aplikacje chmurowe, które adaptujemy również na potrzeby większych klientów. Poza tym rozwijamy projekty R&D w zakresie budowy urządzeń medycznych oraz AI.

- masz doświadczenie w zakresie projektowania produktów cyfrowych, które

zostały wdrożone,

- potrafisz dogadać się i z UX, i marketingiem, i biznesem,

- dbasz o estetykę i znasz najnowsze trendy - ich wady i zalety ;),

- przejmujesz inicjatywę, sprawiasz, że rzeczy się wydarzają,

- jesteś osobą głodną wiedzy, ale dzielącą się też wiedzą z innymi,

- grasz zespołowo,

- jesteś człowiekiem sympatycznym!

JAKIE BĘDĄ CIĘ CZEKAŁY ZADANIA?

- Dbanie o spójność graficzną dla całej organizacji i jej produktów,

- przygotowywanie grafik na social media, oprawa graficzna wydarzeń,

branding dla nowych produktów, ilustracje, przygotowywanie plików do

druku (pracujemy na produktach Adobe),

- wykonywanie prostych animacji i montowanie filmów,

- komunikacja z zespołem za pomocą narzędzi do organizacji pracy (Jira,

Confluence, Trello, Miro),

- współpraca z marketingiem nad wizerunkiem RSQ w Internecie,

- jeśli dobrze się czujesz także z zadaniami UXowymi, to jak najbardziej

mogą się pojawić też takie ;) - pomoc w przeprowadzeniu warsztatów,

współpraca nad UI aplikacji, konsultacje z QA.

CO DOSTANIESZ OD NAS?

- Umowę o pracę lub B2B,

- wpływ na wydarzające się w firmie rzeczy oraz otwartą i szczerą

komunikację,

- ekipę świetnych ludzi, którzy wzajemnie się inspirują,

- możliwość częściowej pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy,

- wypełnione mnóstwem roślin biuro w centrum Poznania. Lub, jeśli

postanowisz tam pojechać, nowo powstałe biuro w San Diego,

- dawkę wiedzy podczas Czwartkowych Meetupów,

- comiesięczne integracje z Sarą,

- całkowicie wyposażoną kuchnię (zapraszamy do inicjatywy Wege Obiadów!).

Wyślij CV na people@rsqtechnologies.com i zacznij z nami pracę