znajdź projektanta

Web & Graphic Designer

Dodano: 2016-10-03 | Warszawa | Fast Cut

Agencja marketingu 360o FAST CUT poszukuje Web Designera oraz Graphic Designera, którzy odpowiedzialni będą za realizację i rozwój serwisów internetowych oraz aplikacji desktopowych i mobilnych.

Miejsce pracy: Warszawa/Mokotów

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio
  • dobra znajomość programów pakietu Adobe CC: Photoshop, Illustrator
  • znajomość trendów w projektowaniu graficznym i technologiach internetowych
  • doświadczenie w projektowaniu Key Visual, layoutów mobilnych, layoutów internetowych oraz materiałów BTL
  • kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania i technologie
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie kreacji dla kampanii reklamowych – kanał Digital oraz kanały offline
  • samodzielne tworzenie koncepcji graficznych oraz KV
  • Dodatkowo do zadań Web Designer należeć będzie dbanie o użyteczność stron i aplikacji

Twoje dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych
  • doświadczenie w obsłudze klientów z branży farmaceutycznej oraz developerskiej
  • znajomości narzędzi z zakresu Digital Marketingu i Social Media

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się agencji
  • biuro w centrum Mokotowa i najlepszą kawę w mieście
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami dla Klientów z różnych branż
  • przyjazną, nieformalną atmosferę w młodym zespole
  • indywidualnie dopasowany pakiety social i inne rozrywki

Dołącz do naszego zespołu!!!

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: work@fc-group.pl.
W temacie koniecznie wpisujcie: Web Designer & Graphic Designer
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.